יום ראשון, 7 ביולי 2019

מחשבות טובות: סט מתנה לנסיעה

השכנה המהממת שלי נסעה לקורס ארוך בחו"ל, בדיוק ביום ההולדת שלה.
בניסיון להתגבר על הגעגועים העזים הצפויים (בעיקר בעת הקפה של הערב), הכנתי לה סט מתנה שמתאים גם ליום הולדת, גם לנסיעות, וגם בכלל.
הסטאק המהמם הוא של photo play, סוג של נס פך השמן - כבר הכנתי ממנו ספר מתכונים, פולדר/פנקס יעדים והוא פשוט מסרב להיגמר (לשמחתי הרבה כמובן!). בכל זאת נדרש חיזוק חרדלי לכריכה, אז שלפתי השלמה משובחת מסטאק שנה דבש של אושרת המהממת.
ואף מילה לגבי צבעי הסתיו באמצע חום יולי-אוגוסט! אצלי תמיד סתיו. תתמודדו 😘

הבסיס הוא הדרכת המידורי המצוינת של יעל קונדסונים, שהכנתי כמעט במדויק למעט החלפת המיקום בין המעטפה לכיס עם השקף -
שינוי קטנטן נוסף הוא שימוש בגומי צבעוני רחב במקום לבן ודק - זה התחיל כאילוץ משום שלא היה לי גומי דק כפי ההדרכה המקורית, והמשיך כנגיעה חוזרת (ודי מגניבה בעיניי) של צבע. הוספתי גם סגירת גומי נוחה ופרקטית למבנה כולו - 
למידורי התווסף יציר כלאיים חמוד בין לוח כתיבה לבין פנקס (ייקרא מעתה "הפנקסון"). גם כאן ההשראה היא מהדרכה של יעלי - והפעם, זו של לוח הכתיבה - אך עם הקטנה של המידות בערך בחצי (הכנתי משאריות צ'יפבורד "לפי העין").
הדפים בפנקסון הם למעשה כרטיסיות פלאש, מהסוג הפשוט והזול ביותר, שימושיות עד אין קץ וחביבות עליי מאד. מושלם כהשראה לאתגר החודש "כרטיסיות" בקבוצה של רעותא!
והנה הם יחד -
ומה בפנים...?
במעטפה - שילבתי אקורדיון תמונות קטן, או לתמונות של הילדים לקחת לנסיעה - או לתמונות מהתקופה למזכרת (מיועד לתמונות בגודל סטנדרטי קטן, 9*13 ס"מ). מתה על מדבקות ה-photo here האלה!
בנוסף, שילבתי עט באמצע באמצעות אותו הגומי -
בכיס שבכריכת המחברת שילבתי תגית מעוטרת (או שמא משורבטת) בכתב יד -
ולסיום, בכיס האחורי שילבתי כרטיס ברכה ליום ההולדת שמתלבש בדיוק בדיוק בפנים (ואתן כבר יודעות כמה שדברים שמתאימים בדיוק בדיוק משמחים אותי...) -
שאלה לסיום - מישהי זוכרת מה עשינו לפני המדבקות של tea&soda...?
אני לא...פשוט מהממות, מתאימות ומוסיפות לה-כ-ל!!!

עד כאן להפעם,
מסוג הפרויקטים שנהנים בהם מכל שנייה (אם לא לוקחים בחשבון חודש וחצי של לשתות את קפה הערב לבדי) - מניחה שככה זה כשיוצרים למישהו יקר ואהוב באמת.

מחשבות טובות,
אלה

3 תגובות:

 1. אלה זה מהמם ברמות אחרות. נגמרו לי המילים. וואהו.

  השבמחק
 2. כמה יופי הכנסת בפרקטיות הזאת.
  הכי מצחיק, שהמחשבה הראשונה שעלתה לי כשראיתי את התמונה, היתה ״כמה שאלה אוהבת את צבעי הסתיו״. ואז קראתי מה שכתבת.
  מאחלת לשתיכן, שתקופת הקורס תעבור מהר ותחזרו לקפה במשותף.
  אני כבר מחכה למתנת הפגישה המשותפת שתכיני לה.

  השבמחק
 3. ושוב אני באיחור אלגנטי, בוחרת להדגיש את האיחור בתגובה.. זה מהמם!! כל כך יפה, ואת ומיוחד.. ואת , רק את, יכולה לעשות מפנקס כזה דבר יפה. חברת אמת!! <3

  השבמחק