יום שלישי, 21 באפריל 2020

דברים טובים באים בשלשות: סט מתנה לקליניקה (וגם- שיר הלל ליעל)

אמנם נעלמתי מעט עוד לפני הקורונה, כך שאין לי תירוץ מוצלח לעניין, אבל העיקר שמצאתי סוף כל סוף את הזמן לחזור 😀
פוסט משלוחי המנות התפספס לי השנה (למרות שדווקא הכנתי, נשבעת!!), אולי בהזדמנות אשלים אותו ובינתיים אשתף בסט מתנה שהכנתי בפורים כמעין שילוב של משלוח מנות ושל חנוכת קליניקה.
הסט הוכן לאישה יקרה ויוצאת דופן, העוסקת בעשייה טיפולית מבורכת ובאופן ספציפי בקבלה עצמית ודימוי גוף חיובי אצל נשים. ברור לכן שהיא בהחלט ראויה למשהו מושקע ומיוחד כמוה, נכון...?כמו כל סט טוב (לפחות בעיניי...), גם זה הנוכחי כלל שלושה רכיבים. למי שעוד לא זיהתה, לכל שלושת הרכיבים אותו המקור, והוא האוצר הבלום המכונה גם "קונדסונים קטנים ועוד", להלן, הבלוג של יעלי המלכה. גם הבסיס השחור עצמו, שלרוב משום מה לא מככב אצלי, הוא לחלוטין בהשראתה.
כפי עיניכן הרואות, הרכיבים הם לוח כתיבה, קופסת תיונים וטקסט אישי בתוך מסגרת תלת ממדית מעוצבת.
לקח לי קצת זמן למצוא את הפלטה המדויקת של צבעים ואלמנטים, לבסוף שולבו להם דפים מכמה סטאקים וכמו כן קישוטים מעורבים (שהקומפוזיציה שלהם הייתה השלב הממושך ביותר בכל העסק הזה, בחיי!). השפעה נורדית לא מבוטלת עם מיעוט קראפט חריג, לקח לי קצת זמן to own it אבל אני ממש אוהבת את התוצאה!

הקופסא
מודה שהירוק הבהיר המהמם של התיונים התגנב לו לא בכדי לתוך פלטת הצבעים 💚😉
וגם הצבעים בצדדים של התיונים שמייצגים את הסוגים השונים (ואף מילה על תשומת לב מוגזמת, בואכה אובססיבית, לפרטים).
אחד הדברים שהכי מדליקים אותי בהרכבת פלטה לפרויקט מסוים, הוא התאמה מקרית אך מושלמת שנוצרת בין רכיבים שונים. כך למשל קרה עם הדף המדוגם של המכסה, שהתכתב במדויק עם המדבקה, אפילו ברמת הפונט! למרות שהיא בכלל של tea&soda ולא קשורה לסטאק -

לוח הכתיבה
אין הרבה מה לומר, כפי ההדרכה של יעלי בדיוק. חבל שלא הקשבתי להמלצתה בעניין הקליפס - לא הצטיידתי באחד ענק במיוחד, לכן לא הצלחתי להכניס 3 בלוקים אלא רק 2, אך בכל זאת התוצאה שימושית ואסתטית בעיניי. להבא אלמד ליישם הוראות כלשונן!
יש לי חיבה מיוחדת לדפי שורות צהובים, וגם הצהבהבות הזו התגנבה לה לתוך פלטת הצבעים של הפרויקט כדי שהכל יהיה הרמוני ומדויק ככל הניתן.
החזית די נקייה ופרקטית והעיצוב ברובו נמצא בכיס מאחור -


טקסט במסגרת
כתיבת הטקסט עצמו ארכה זמן לא מבוטל עוד טרם ההגעה של הפרויקט לשולחן היצירה בפועל. שאבתי השראה ממקורות שונים, בפרט מנסחים שונים של ברכת העסק ותפילת המטפל, כמו כן משלב הטקסט רמזים לתוכן עשייתה של המקבלת ושל שם העסק שלה. למי שזה מעניין אותה, הפונט המהמם הוא "דרור" של מאסטרפונט, אחד האהובים עליי.
עוד השראה שהגיעה ישירות מיעלי היא ה"טיפוס" עם הקישוטים לדפנות שונות של המסגרת, מוסיף הרבה עומק ועניין בעיניי (כמו תמיד, עם הרעיונות של יעלי אי אפשר לטעות)  -


הצצות קבוצתיות לסיום -


לפחות בחוויה האישית שלי, יצירה ונתינה מעולם לא היו נחוצות ומיטיבות כל כך כמו בימים אלה. מודה על הזכות!

אמירה אישית נוספת לסיום - זהו הפוסט הראשון שכתבתי מאז שרעות האהובה הודיעה על סגירת החנות שהייתה ועודה ציון דרך משמעותי ומדורת שבט עבור יוצרות רבות ובכללן עבורי, מההזמנה הראשונה אי פעם, דרך הקבוצה המהממת בפייס וכלה במפגשים, סדנאות ואחוות יצירה אמיתית. היה לי לכבוד ולעונג להיות חלק בצוות העיצוב של החנות לצדן של מדהימות מוכשרות מאין כמותן, ולהיות שותפה לעשייה המבורכת והמהנה הזו (בין אם כלקוחה, בין אם כחברה ובין אם במסגרת הצוות). רעותא - אין ולא תהיה עוד כמוך!! תודה על השנים המדהימות הללו ועל הכל!!!

התגעגעתי לכאן, למרות שהיה מוזר לא לצרף לכן כרגיל קישורים. מקווה לבקר לעתים קרובות יותר ומזמינה גם אתכן 😘
שלכן,
אלה

תגובה 1:

  1. לא יודעת איך פיספסתי את הפוסט היפה והמרגש הזה.. כרגיל הכתיבה שלך מצחיקה ומהנה אותי, וקלעת לרגשותיי בפסקה האחרונה ברמה שלא תתואר. מתגעגעת!!

    השבמחק