יום שני, 2 בספטמבר 2019

החיבוקים (והחבקים) מכים שנית: תשומת לב מתוקה לפתיחת שנת הלימודים

אז כפי שכולכן יודעות היטב, השבוע נפתחה לה שנת הלימודים החדשה, וההתרגשות בשיאה!
לרגל המאורע, החלטתי לפרגן בשי צנוע לצוותי הגנים (שעובדים כל כך קשה גם באוגוסט...חינוך קיבוצי וזה). 
מפה לשם, העניין נדחה ונדחה עד הרגע האחרון ממש, עד שלפתע עלה סרטון שווה של נגה באחת התכתובות בקבוצת המסנג'ר (המהממת!) של צוות העיצוב (המהמם!!) של רעותא (ההו-כה-מהממת!!!). 
בסרטון מציגה נגה פינוק מושלם של תשומת לב מתוקה (כהגדרתה) - מארז של כרטיס ברכה וטבלת שוקולד עלית. ועל זה נאמר - נעשה ונשמע!
לאחר שהכנתי להנאתי שישייה של מארזים כאלו (תמונות בסוף - כבר פורסמו בקבוצה של רעותא בפייס), עברתי לתרגום מעט יותר פשוט ומהיר של הקונספט, מפאת קוצר הזמן. 

לפני שנמשיך - קיימים לא מעט רעיונות והסברים על עטיפות לטבלאות שוקולד שכאלו. בחרתי הפעם לאלתר ולהנדס משהו בעצמי במקום לחפש הדרכה ספציפית. לכן, אם קיים משהו דומה או שנתקלתן בעבר - סורי, נעשה לחלוטין בתום לב (עם קורטוב של עצלות)...💛


אז...מה בנמצא?
חבקים לטבלאות השוקולד מבסיס קארדסטוק אפור בהיר (עוד רגע תגיע ההדרכה הקצרצרה...),
תגיות מעוצבות שקורצו עם פאנץ' ראש תגית,
והכל עם סטאק מטריף ביופיו שכבר חרשתי עליו לא מעט, אך לא עוברת לי ההתרגשות ממנו, מבית היצרן הזה. שילוב צבעים שבחיים לא הייתי חושבת עליו לבד, ולנצח - כמו כל שילוב של כתום-טורקיז/אקווה באשר הוא - מזכיר לי את הבלוג של מיכלי 😍
החותמות מבית הבית של יעלי, ולקינוח - חוט אופים ונקודות חן, בנוהל, לקישוט התגיות. 

אז...איך מכינים?
נזדקק לבסיס קארדסטוק בגודל 4*8 אינטש (מקארדסטוק בסיס אחד בגודל מלא נחלץ 4 כאלה - חותכים קודם את ה-8 והרצועה הנותרת מתאימה בדיוק).
חורצים ומקפלים על פי הסימון הבא: 
3
1/4 3
1/2 6
3/4 6
מקפלים, מדביקים את הלשוניות האחוריות לסגירה בדבק דו"צ. 
הדף המדוגם שיידרש לקישוט הוא בגודל 1/8 3 * 7/8 3.
הערה - החבק מתאים בול, אחד לאחד. יש עוד מקום לתגית, ובאמת שזהו. לכן, ממליצה למי שמדביקה מדויק בדרך כלל - לבצע את הסגירה וההדבקה הסופיות מעל לטבלת השוקולד הייעודית עצמה (אחרת צריך לדחוק אותן קצת, זה לא נורא אך ניתן לפתרון פשוט יותר).
הארה - בגלל שחלק ניכר מטבלת השוקולד נותרת חשופה, אולי כדאי היה במחשבה שנייה לבחור דפים שמתאימים בצבעוניות שלהם...לחילופין, ניתן להכין חבק רחב יותר, אך במצב שכזה יהיה מאתגר יותר להשחיל את הטבלה לתוכו (לא כל שכן להוציא אותה ממנו).

והנה (שוב) הסט המלא - 

אחרונה לסיום - 

מאחלת לכן ולכל היקרים (הגדולים והקטנים שלכן) תחילת שנה מתוקה ומרגשת,
אלה.

תגובה 1:

  1. טוב.. אין מילים בפי. אז אפתח בזה - מתנצלת שפיספסתי את הפוסט ה- הו כה מהמם (בשפתך) הזה.. הסטאק שבחרת מהמם! איך פיספסתי גם אותו? והרעיון הזה לעיטוף ומתנת תשומת לב קטנה נהדר! (עכשיו אני מצטערת שיום המורה עבר כבר..) את גאונה! וה"עצלנות" שלך מוציאה ממך רק דברים טובים! אוהבת מלא!

    השבמחק