יום שני, 9 ביולי 2018

חגיגה מאוחרת (סט מתנה בדיליי אופנתי)

איזה כיף לבקר ולכתוב כאן שוב!!! התגעגעתי ממש :)

מטרת הביקור - לשתף בפרויקט שהותחל כמתנה לקראת פסח (כן כן, לפני משהו כמו 4 חודשים), ורק עתה זכה סוף כל סוף להשלמה ולמסירה.

מדובר בערכת מתנה צנועה לבוס המוערך ולמשפחתו. למרות שמדובר במתנה לכבוד האביב (הגם שהוענקה בשיא הקיץ), שבתי לסורי עם גוונים סתוויים מתמיד - ובפרט הקארדסטוק החום הכהה המשגע הזה, עבה ואיכותי, שהיווה את הבסיס לכל העסק.
הסטאק הנבחר הוא זה, מבית simple stories, מיוחד וכהה יחסית, שאף הנגיעות הוורדרדות והפרחוניות התאים בעיניי מאד למתנה עבור גבר. מה בערכה?


קופסת סל גדולה שהוכנה על בסיס ההדרכה הזו עם התאמת מידות לטובת גודל מרשים ופרקטי יותר (פשוט הכפלתי ב-2 את כל העסק). הקופסה קושטה בחוט שמשון ובמדבקה משמחת מבית היוצר המשובח של tea&soda.

זוג מארזי זרעים עם חבקים על פי הדרכה שלי (בהמשך לפוסט הקודם והאחרון שכתבתי, כאילו לא עברו להם 4 חודשים מאז).ערכת כרטיסוני ברכה ומעטפות בתוך קופסא מעוצבת, שהוכנה על בסיס אחת מהדרכותיה המשובחות של יעל קונדסונים והותאמה במידות כך שתשב בדיוק בתוך קופסת הסל. 
בערכה 10 כרטיסונים ומעטפות, אשר קושטו בחותמות מתוך המארז המעולה, השימושי והעל-זמני הזה וכמובן בנקודות חן (שחולשות על כלל רכיבי הערכה, ללא יוצא מן הכלל).
המעטפות נוצרו באמצעות לוח פאנץ' מעטפה מהדפים המדוגמים שבסטאק, והכרטיסונים נוצרו מבסיסי קארדסטוק חלקים בקראפט ובשמנת.

מחברת על בסיס כרטיסיות פלאש, כרוכה בסינץ', עם חוצצים מקארדסטוק הבסיס החום הכהה ומפאנץ' טאב המעולה והשימושי.

וסט של 3 תגיות אריזה למתנות חג - סתם כי היה לי כיף ולא התחשק לי לעצור :)

איך אני אוהבת ערכות מתנה! ועוד יותר אוהבת לסיים פרויקטים ולנקות את השולחן לקראת ההשראה הבאה...

להת' בינתיים,
אלה

תגובה 1:

  1. לא יודעת איך פיספסתי את הפוסט הזה.. מזל שאני אוהבת לשוטט אצלך! הכל כך כך יפה ויחודי לטעמך.. התגעגעתי!

    השבמחק