יום ראשון, 3 בספטמבר 2017

ערבוביה שמימית (אלבום מפל לנערה)

לאחרונה התאהבתי מחדש בהדרכה קלאסית ומוכרת היטב - אלבום מפל שימושי, מהנה לשימוש וליצירה, ושניתן לשנותו לכל גודל וסגנון שרוצים. ההדרכה המקורית להנאתכן בקישור הזה, והנה מה שעוללתי באמצעותה הפעם: אלבומצ'יק ליום הולדתה של נערה בעלת שם מיוחד ביותר (שמשמעו לתוהות - שמים בסינית) -
-


אחד הדברים הכי מהנים עבורי בפרויקט הזה, הוא שאין כל קשר בין הדפים (למעט אולי שניים מהם שהגיעו מאותו המארז). מלאכת ההרכבה התבססה על דפים שרכשתי בעבר מיד שנייה, ושאריות שונות ממגוון מארזים וסגנונות. ההנחיה הכללית הייתה שילוב של כחול ושחור, והרשיתי לעצמי להרחיב את הקשת גם לאפורים וירוקים. שימוש נרחב ומאסיבי בקארסדטוק שחור איכותי כבסיס לכיסי התמונות ולכיס המרכזי, השלים היטב את הקו העיצובי. התוצאה בעיניי מגניבה, מודרנית וכדרישת המזמינה - הכי רחוקה שיש מ"קיטש של בנות"!

הקישוט המרכזי הוא דגלונים, ברוח האתגר החודשי בקבוצת הפייסבוק של רעותא. אחד האלמנטים החביבים עליי בכרטיסים, אלבומים, מחברות ובעצם בכל דבר!! פאנץ' אחד כזה נחמד (או לחילופין גזירה ביד), קווקווים סביב סביב בעט שרבוט או עט ג'ל, הדבקה בדו"צ עם נפח קל (טיפ - אני אוהבת להדביק רק את החלק העליון, ולתת לקצוות להתנופף להם לאפקט של תנועה ותלת ממד), חוט אופים מודבק לסיום והתוצאה נקייה ומשמחת כל עיצוב! אגב - ניצול מושלם של שאריות, ודרך מעולה ליצור ולהדגיש את הצבעוניות הרצויה לכן (לצד נקודות חן כמובן, שמשמשות אותי תמיד ובכל פרויקט למטרה זו בדיוק).

תקריבי דגלונים זה כיף כיף כיף -ומבפנים -

הדגלונים מככבים גם במניפת תמונות שהסתתרה לה בכיס -

המדבקה (ליהנות מהרגע), מדבקות האותיות בכריכה והרקע לצילום - מיעל יניב.
חותמת "תעשי רק מה שאת אוהבת" - מסדרת חותמות השירים של קסם שימושי.

הצצה-שתיים לסיום -שיהיה שבוע שופע דגלונים ושמחה :)
אלה

4 תגובות:

 1. אין עליך מלכה שלי! אני רואה שאת שותפה להחלטת לחסל מלאי ישן שישב רק לליטופים. אוהבת את זה!❤

  השבמחק
 2. משגע אלה. דפים נהדרים. עושה לי חשק (:

  השבמחק
 3. מקסים, אלה. אלבום נהדר והסטאק הורס

  השבמחק
 4. צבעוניות מקסימה. אוהבת מאד את העבודות שלך
  דבורה

  השבמחק