יום שלישי, 15 באוגוסט 2017

זכרונות מתוקים

הקיץ שלי עמוס במיוחד השנה (בדברים טובים, אל חשש!), וביקוריי בסטודיו בימים אלה הם מעטים למדי. מרגישה שקצת נעלמתי ויותר משמחה לחזור ליצור, לכתוב ולשתף :)

והפעם - הראשון מבין שני אלבומים שהוזמנו לשני אחים - דן וירדן. האלבום של דן בן ה-3 מוקדש בחלקו לתמונות ובחלקו (העיקרי) לתיעוד של זכרונות מתוקים ומרגשים, מהלידה ועד היום.
גודלו 6.5*8.5 אינטש, ויש בו מקום לכ-40 תמונות ולשפע כתיבה. כמו בכל יתר האלבומים שלי, מעדיפה תמיד להיעזר במדבקות פינות לתמונות ולעצב לפי גדלי פיתוח סטנדרטיים (שכן נוחות ופרקטיות השימוש חשובות בעיניי לפחות כמו הדקורציה). 

אמא של דן בחרה שילוב של שני סטאקים, שכל אחד מהם מקסים לכשעצמו: אחד מבית אקו פארק ואחד מבית סקראפברי. בכנות - השילוב ביניהם היה מעט מאתגר, מדובר בשני יצרנים עם סגנון שונה למדי, ואפילו רעותא בכבודה ובעצמה הביעה שמץ ספקנות בעניין. אולם, עצם השילוב מהנה יותר בעיניי מאשר שימוש בסטאק אחד בלבד לאלבום כולו, והוא מוסיף ייחודיות ועניין.

מוזמנות להציץ בסרטון של האלבום בדף הפייסבוק שלי.


הכריכה מצ'יפבורד והאלבום כולו מעוצב על בסיס קארדסטוק שחור - מאזן מעט את הצבעוניות הבהירה והילדותית מעט (לפחות ביחס לאלבומים הרגילים שלי...). 
בגזרת הכיתובים - חותמות שונות בעברית של קסם שימושי, מדבקות אותיות סקראבל (חובה בכל שולחן יצירה!!), ומדבקות כיתובים בעברית (שלושה סוגים - זהזה וזה). כמו כן חלק מהכיתובים מודפסים במדפסת דיו על גבי קארדסטוק שמנת (למשל בכרטיסיות השונות).

התחברתי מאד לרעיון של אלבום המוקדש בעיקרו לכתיבה, ואפילו בכריכה משולבות תגיות קטנות לכיתוב או הקדשה מאחור...


ויאללה - הצצה מבפנים...


כמו תמיד אצלי, אוהבת לשלב מעטפה גדולה בסוף האלבום. הפעם השתמשתי בפתרון נוח במיוחד לסגירה - כפתורי סקוטש מבית הסדריה, חזקים מאד אך צנועים בנוכחותם ולא בולטים בעיצוב כמו פס סקוטש רגיל (טיפ מחיים - לחתוך כל צמד כפתורים שכאלה לשניים, הם חזקים מספיק גם בגודל זה וכך בעצם אפשר ליהנות מכמות כפולה!).


עד כאן האלבום של דן. כעת נצא להפסקה מתודית לרגל יריד המעצבים ב-1.9 (יהיה מהמם, בואו לבקר!), ולאחר מכן נשוב עם יומן תינוקת מתוק ומיוחד לאחותו ירדן :)

המשך שבוע נפלא,
אלה

7 תגובות:

 1. פשוט מושלם, ואני לא מרבה להשתמש במילה הזאת

  השבמחק
 2. אלבום מיוחד מאד.. מושלם ביופיו..

  השבמחק
 3. ידי זהב שכמוך. הכל כל כך יפה. מצליח לך בגדול!❤❤

  השבמחק
 4. תבורכנה ידייך.. על כל הטוב והיופי הזה שאת מביאה לעולם..

  השבמחק
 5. מושלם! איזה יופי של אלבום

  השבמחק
 6. האלבומים שלך כל כך יפים , צבעוניים ושמחים, במיוחד שהכיתובים בעברית. אוהבת מאד את סגנון העבודה שלך.
  דבורה

  השבמחק