מוזמנות לבקר גם ב...

יום חמישי, 21 באפריל 2016

מעשה בסט מתנה, חברות מוכשרות והגרלה מפנקת

חודש אפריל הוא כולו בסימן יום הולדת בקבוצת הפייסבוק של רעותא - אתגר יום הולדת ומבצע יום הולדת שווה במיוחד, והכל לכבוד יום הולדתה של רעות היקרה שלנו.

חברנו לנו יחד אפוא חברות צוות העיצוב (נגה, מיכל, אופירה ואנוכי) והחלטנו לפנק פעמיים - את רעות במתנת יום הולדת אישית מכל אחת, ואתכן -בהגרלת שרשרת מפנקת.

נתחיל מסט המתנה לרעות: לאחרונה הפכתי חובבת נלהבת של סטים מגנטיים - מעוצב, מיוחד ושימושי ביותר בעיניי!
הסט כלל שתי מסגרות מעוצבות לתמונות בגדלים שונים, מעמד לפתקי ממו, מגנט לקישוט ופנקס מגנטי.
ראשית ההצצה הקבוצתית, ולאחריה - פירוט חומרים והסברים...

חומרים
צ'יפבורד ששימש כבסיס כמעט לכל התוצרים
סרטי תחרה דביקים בצבעי וורוד, אפור ולבן
חוט אופים בצבעי חום ופוקסיה
דיו דיסטרס בגוון פוקסיה (העליון במארז הזה)
מארז חותמות משפטים
לגבי הדפים - אני אישית העדפתי עיצוב תואם לכל הסט אך כמובן שניתן לשלב בין דפים וסגנונות שונים. בחרתי להשתמש בסטאק הספציפי הזה, אך רבים ואחרים יכולים להתאים. זו יכולה להיות למשל דרך מעולה לניצול שאריות!

מסגרות מגנטיות לתמונות -
מסגרות לתמונות זה תוצר חביב ומומלץ - בין אם בגרסתו ה"רגילה" ובין אם כמגנט. בסיס המסגרת עשוי מצ'יפבורד, נעטף בנייר מדוגם ומקושט כיד הדמיון הטובה עליכן.
לפירוט נוסף - מוזמנות להציץ בהדרכת מסגרות שהעליתי לא מזמן בדף הפייסבוק שלי. בניגוד למסגרת שהדגמתי בהדרכה - הגרסה המגנטית היא ללא גב אחורי, אלא המסגרת עצמה בלבד, כאשר בצידה האחורי מצמידים מגנטים.
זוויות ותקריבים -
פרח בגוון ניטרלי שזכה לזריקת צבע מרעננת ע"י יישון קצותיו בדיו דיסטרס וורדרד -

מעמד לפתקי ממו -
פשוט ביותר להכנה, וניתן להתאימו לכל גודל או צורה של פתקים שתרצו. הבסיס עשוי מצ'יפבורד ונוספים לו אטבי עץ שזוכים אף הם לעיצוב תואם. ניתן להחתים, לקשט ולעצב בכל דרך וסגנון.
זוויות ותקריבים -
מגנט "שפע" -


פנקס מגנטי -
מדובר בפנקס סטנדרטי ותמים לחלוטין, שזכה לעיצוב מחדש ולהדבקה של מגנט בצידו האחורי. שימושי להחריד!
צירפתי גם עט תואם, שבזכות קצת אהבה וחוט אופים - זכה לחיים חדשים.

עוד צילום קבוצתי, בו החבורה כולה מדגמנת על גבי לוח מגנטי (כפי שניתן לראות, אפשר להשתמש במסגרות לתמונות או לחילופין לשבץ בהן דף מעוצב תואם) -

וכעת...ל-ה-ג-ר-ל-ה!

מדובר למעשה בהגרלה מרובעת, בה כל אחת מחברות צוות העיצוב שלנו (להלן, החברותא הצפונית) תגריל פרס ייחודי מעשה ידיה. כלומר - לא פחות מארבע (!!!) זוכות!
מה עליכן לעשות כדי להשתתף? זה פשוט ומהיר למדי -
1.כתבו תגובה לפוסט זה
2.עברו מכאן לפוסט בבלוג של נגה וכתבו תגובה גם שם
3. וכן הלאה בבלוג של אופירה
4. וכן הלאה בבלוג של מיכל
עד שתשאירו 4 תגובות בארבעת הפוסטים של כולנו.
ניתן להשתתף בהגרלה במהלך השבועיים הקרובים. שמות הזוכות יפורסמו ב-1/5 בבלוגים שלנו.

להלן הפרס שלי עבור מישהי מכן - גרסת מיני לסט שהכנתי לרעות, הכוללת מסגרת מגנטית לתמונה ומעמד ממו מגנטי קטן.

כעת, מוזמנות להשאיר תגובה ולעבור מכאן לפוסט בבלוג של נגה.

המשך שבוע נפלא,
אלה

יום שבת, 2 באפריל 2016

שעשועי טריפל סטמפינג

לפני שנתחיל וסתם שתדעו - הבלוג שלי חוגג שנה בדיוק :)
השנה האחרונה הייתה מרגשת, סוחפת ומלאת התלהבות ולמידה. יותר מזה והחשוב ביותר - הנשים היוצרות שפגשתי לאורך השנה הזו פשוט מדהימות, מעוררות השראה, ואחדות מהן הפכו לחברות בלב ובנפש ממש!

אחד הדברים שהכי הרתיעו אותי בתחילת דרכי בתחום הוא שימוש בחותמות ובדיו. כיקית מחונכת היטב, אני לא סובלת לכלוך, ולמשך תקופה ארוכה - זה מה שייצגה בעיניי העבודה עם חותמות...
לאורך זמן, אזרתי עוז והשראה מחודשת לנושא - בין היתר, בזכות חברות מוכשרות שיצירותיהן המוחתמות משכו אותי מאד. היום אין יצירה שיוצאת תחת ידיי שאינה משלבת לפחות תצורה אחת של דיו (בין אם החתמה ובין אם דיסטרס).

אחת מתעלולי ההחתמה החביבים עליי הוא ההחתמה המשולשת - טכניקה מגניבה עם מגוון ווריאציות, שפגשתי לראשונה בפוסט הזה של מיכלי המוכשרת (ניירות עם ערך), בו מוצג כרטיס משגע שהיא הכינה עפ"י ההדרכה הזו
שיטוט קצר בפינטרסט הוביל אותי לעוד כמה רעיונות ותוספות - ולפניכן התוצאה...


הרביעייה הזו נוצרה במסגרת הכנות לירידי האביב השונים, ולקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה.
השתמשתי בכל הכרטיסים בבריסטולי בסיס לבן וקראפט, ובעליון השתמשתי גם בבריסטול שחור למאטינג. כמובן שאפשר באמצעות הטכניקה הזו ליצור כרטיסים צבעוניים בהרבה, אך החלטתי ללכת הפעם על מונוכרומטי וכהה יחסית.

השתמשתי בדיו פיגמנטי בצבעים שונים, ניטים ונקודות חן. החותמת היא מתוך מארז חותמות "ברכות" של יעל אלקיים. ליצירת הדוגמאות השתמשתי בחותמות ממארזים אלו, אלו ואלו, וכן בחותמות מיד שנייה. בכרטיס העליון השתמשתי גם בדיו דיסטרס מתוך המארז הזה.

כפי שתוכלנה לראות, שניים מהכרטיסים בוצעו בטכניקה בסיסית, ואילו בשניים האחרים חיקיתי את הטכניקה - אבל במקום שכבות השתמשתי בתגית שמודבקת בתלת ממד. המראה שנוצר מעניין ומיוחד בעיניי.

אם שאלתן את עצמכן, ומה לגבי הלכלוך...? ובכן, אני מקפידה לנקות היטב את החותמות עצמן מפעם לפעם, וגם מחזיקה בקביעות מגבוני ניקוי בצמוד לשולחן העבודה שלי :)

תמונה נוספת לקראת סיום - 

מקום מצוין לרכישת חותמות מיד שנייה הוא ביריד היוצרות הצפוני, שמתקיים השבוע בפעם השלישית והמכובדת. בפעמיים הקודמות נהניתי הנאה כפולה ומכופלת - גם מעצם המפגש והחיבור עם יוצרות אחרות (ולימים נולדו חברויות יוצאות דופן בעקבות מפגש שכזה ביריד הראשון!), וגם משלל רב ומשתלם ביותר שחזר איתי הביתה! בואו גם :)

שבוע נפלא ומהנה,
אלה